lahev_rivaner_2019_kremova_etiketa

Rivaner

2020 / výběr z hroznů, suché

Trať Hintertály

Senzorika

Víno zlatožluté barvy a velmi vysoké viskozity. V intenzivní vůni nalezneme přezrálé tropické ovoce a stopu angreštu. Chuť je mohutná, extraktivní, dominují v ní tóny žlutých melounů a liči a je doplněná příjemnou linkou kyseliny. Dochuť je velmi dlouhá, strukturní s doznívajícími tóny ušlechtilého dřeva.

Doporučená archivace

1 – 5 let

Párovaní

Sous-vide kachní prsa s pomeranči

325 Kč

05_Prague Gold zlatá_23

Charakteristika

Obsah láhve
0,75 l
Barva
bílá vína
Zbytkový cukr
0,50 g/l
Kyseliny
7,20 g/l
Alkohol
13,00 % obj.
Bezcukerný extrakt
20,60 g/l

Obsahuje oxid siřičitý.
Vhodné pro vegany.

Technologie

Tradičně skvělá surovina byla šetrně zpracována, odkalena a rozdělena do nerezového tanku a barikového sudu. Fermentaci obstaraly vlastní kvasinky a dlouhé zrání na kalech dalo vínu skvělý potenciál

Slovo technologa

Extraktivní víno, které potěší každého milovníka velkých vín

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky