lahev_ryzlink_vlassky_2018_kremova_etiketa

Ryzlink vlašský

2020 / kabinetní víno, suché

Trať Hintertály

Senzorika

Citronově žlutá barva s nazelenalými odlesky. Víno středně intenzivní vůní rozinek a medu. Chuť je středně plná odrůdově typická doplněná pikantní kyselinou, tóny slaného karamelu a rozinek. Perzistence je velmi dlouhá, bohatá a vybízející k dalšímu napití.

Doporučená archivace

1 – 5 let

Párovaní

Salát s kuřecím masem a krutony

269 Kč

Prague-Gold-2020

Charakteristika

Obsah láhve
0,75 l
Barva
bílá vína
Zbytkový cukr
0,50 g/l
Kyseliny
6,50 g/l
Alkohol
10,50 % obj.
Bezcukerný extrakt
20,30 g/l

Obsahuje oxid siřičitý.
Vhodné pro vegany.

Technologie

Ryzlink vlašský byl sklizen ze staré vinice na viniční trati Hintertály. Po 24 h maceraci proběhlo šetrné lisování a tato šarže zrála 100 % v nerezovém tanku. Lahvováno pod kvalitní celokorkový uzávěr, který zaručí optimální nazrálost.

Slovo technologa

Svěží hintertálský vlašák, který svým charakterem skvěle doplní každé jídlo nebo příjemný večer s přáteli. Jeho slaně-rozinková chuť vybízí k dalšímu napití.

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky