Řízené degustace

Jedinečná poloha a péče a prvotřídní technologie zpracování dávají vzniknout výjimečným vínům. Nalaďte se spolu s přáteli při ochutnávce, slepé degustaci a prohlídce moderního provozu na vlnu Vinařství Obelisk.

Pronájem vinařství

Proměňte Váš velký den D, firemní oslavu nebo večírek s nejbližšími přáteli v nezapomenutelný zážitek. Výjimečná poloha, výtečná vína, prvotřídní servis a architektonicky skvostné prostory Vinařství Obelisk Vám to umožní.

Galavečery a svatby

Náš zkušený tým z Vinařství Obelisk Vám organizačně zabezpečí bezproblémový průběh galavečera či svatby od začátku až do konce. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem hudebního doprovodu, fotografa a dalších služeb. Kapacita vinařství je 150 osob.

Nabídka služeb

  • Řízené degustace
  • Služby jednoho nebo dvou sommelierů (dle počtu hostů)
  • Prohlídka reprezentačních prostor vinařství včetně vinařského provozu
  • Využití audiovizuální techniky (aparatura pro reprodukovanou hudbu, ozvučení ve všech reprezentativních prostorách vinařství, promítací plátno s projektorem v atriu, WiFi připojení k internetu)
  • Ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích
  • Občerstvení na míru

Kontakt

Pro více informací o nabídce služeb nebo objednávku pronájmu či řízené degustace kontaktujte, prosím, našeho Event managera.

Kontakty

Reference

Vinařství Obelisk jsem sledoval po celou dobu výstavby, a skutečně jsem se těšil, až si budu moci prohlédnout hotové dílo. Již v průběhu stavby mě zaujaly dvě věci. V první řadě jedinečná poloha. Vinařství se totiž tyčí nad Valticemi s výhledem do krajiny až k Mikulovu a pálavským kopcům.

Tou druhou je moderní architektura, lehká budova, která se inspiruje nejbližším saletem Lednicko-valtického areálu, a to Kolonádou Reistna nad Valticemi. Vína, která jsem měl možnost ochutnat, jsou lehká a svěží. Věřím proto, že si snadno najdou své milovníky. Při ochutnávce má návštěvník možnost pokochat se pohledem na vinice, ze kterých víno pochází. Návštěvu vinařství bych všem svým přátelům a známým doporučil.

Pavel Trojan
starosta města Valtice

Ve Vinařství Obelisk jsem slavila svoje narozeniny. Musím přiznat, že poprvé v životě jsem si svoji vlastní oslavu užila tak, jak se patří. Neměla jsem téměř žádné starosti, vše bylo totiž perfektně zařízeno. Obsluha byla skvělá, degustace výborná.

Nádherné prostředí s výhledem na okolí se nedá ani slovy popsat. Zkrátka jsem přišla a bavila jsem se od začátku až do konce. Promyšlené, dokonalé. Vřele doporučuji a všem ještě jednou moc děkuji!

Aranka Krupová
jednatelka společnosti Maxi Dental, s.r.o.

Dubnové setkání s mojí velkou rodinou a přáteli v nádherném prostředí vinařství Obelisk bylo úžasným dárkem dětí k mým sedmdesátinám. Pro mě i moje hosty to byl velmi příjemný a opravdu nezapomenutelný zážitek.

Obdivovali jsme společně účelnost, nápaditost a eleganci prostředí, krásný výhled z terasy vinařství, ochotu a profesionalitu personálu, luxusní ubytování, lákavé kulinářské výtvory a samozřejmě lahodné víno.

Marta Prokopová

Bylo pro náš úžasným zážitkem, že jsme mohli prožít náš významný den, ve Vinařství Obelisk. Dne 18. 8. 2018 jsme měli tu nejúžasnější svatbu, jakou jsme si jen mohli přát.

Tímto bychom vám všem ještě jednou rádi poděkovali, že jste se podíleli na přípravě a organizaci celého svatebního dne, který proběhl absolutně bez komplikací.

Děkujeme ještě jednou všem.

Manželé Hoštičtí

Děkujeme celému týmu vinařství Obelisk, že nám poskytli velmi profesionální servis té nejvyšší úrovně. Naše sny a požadavky byly splněny od A do Z, včetně krásného počasí.

Originální prostory celého vinařství, personál zajišťující hladký průběh, nádherný výhled a v neposlední řadě znamenité víno, to vše dokreslilo neopakovatelnou atmosféru našeho svatebního dne, na který budeme vzpomínat jako na dokonalý.

Manželé Sedláčkovi

Bylo nám potěšením, že jsme mohli narozeninovou oslavu uspořádat ve Vinařství Obelisk. Prostředí vinařství je velmi krásné a čistý minimalistický design působí velmi luxusně.

Na všechny přítomné nejvíce zapůsobil výhled, který pozvané hosty okouzlil. Skvělé víno i s poutavým výkladem a dobré jídlo bylo samozřejmostí. Celá organizace ze strany vinařství proběhla na jedničku, vše bylo pečlivě připravené.

Zlatuše Celá

Párty mezi vinicemi byl úžasný nápad. Nádherné prostředí vinařství, výborné víno a dobře hrající DJs. Perfektní podívanou poskytlo také nasvětlení tanečního parketu a laserová show.

Doufám, že podobných akcí bude na Obelisku více, rozhodně s přáteli znovu dorazím.

Petra Nová

Spolu s manželkou jsme ve vinařství strávili příjemný večer. Víno bylo dobře napárováno k degustačnímu menu, které všichni přítomní velmi chválili.

Po ochutnání několika vzorků výborného vína jsme se přesunuli do výrobních prostor vinařství, kde nás zaujal svým výkladem majitel vinařství, pan Fabičovic, který zajímavě vyprávěl nejen o víně samotném, ale o celé historii rodu Lichtenštejnů, kteří mu byli inspirací při založení vinařství Obelisk.

Vladan Ryšavý

„Děkujeme Vinařství Obelisk za krásný zážitek, který nám připravilo. Naše svatba byla přesně taková, jakou jsme si ji představovali. Nemuseli jsme se o nic starat a jen si společně užívali náš výjimečný den. Také svatební hosté byli prostory vinařství a jedinečnou vyhlídkou na okolní krajinu a vinohrady ohromeni.“

Míša & Jirka

Když jsme se rozhodovali, kde můžeme na Moravě připravit setkání s našimi zákazníky, dozvěděli jsme se o Vinařství Obelisk. Hned po prvním kontaktu s jeho zástupci bylo jasné, že o jiné variantě nebudeme přemýšlet! Od počátku byli všichni vstřícní, pozorní, ochotní, a přípravy večera, kde musí být vše alespoň na sto procent, probíhaly nezvykle hladce.

K tomu se přidal dechberoucí výhled na okolní kopce a vinohrady, moderní design stavby, vynikající víno a sen o dokonalém zážitku se stal skutečností. Díky Vinařství Obelisk jsme spolu s našimi klienty strávili okouzlující „Večer na vinici klenotů“.

Štěpán Pokluda
Roberto Coin