VIP_KLUB7

VIP Klub – roční členství

Staňte se opravdovým fanouškem výjimečných vín Vinařství Obelisk. Zapojte se do VIP Klubu Vinařství Obelisk a my o vás budeme pečovat celý rok.

Dozvíte se vždy jako první o všech našich novinkách, budete mít předrezervovaná místa na našich akcích a můžete využít celou paletu slev a bonusů, které se s členstvím pojí. Ochutnáte také novinky a limitované edice, které právě vznikají v našem vinařství.

Certifikát člena VIP Klubu s osobním číslem obdržíte po zaplacení e-mailem spolu s fakturou.

Více o VIP Klubu

8990 Kč

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína Z Vinařství Obelisk jsou produkována pouze tradiční „Champagne“ metodou, tedy kvašením v lahvi. Lisováním celých, ručně sbíraných hroznů, je dosaženo optimální čistoty moštu i následného primárního vína. Po nalahvování a zrání na kalech proběhne degorzáž, po které jsou již šumivá vína připravena zpříjemnit vám váš výjimečný den.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky