VIP_KLUB7

VIP Klub – roční členství

Staňte se opravdovým fanouškem výjimečných vín Vinařství Obelisk. Zapojte se do VIP Klubu Vinařství Obelisk a my o vás budeme pečovat celý rok.

Dozvíte se vždy jako první o všech našich novinkách, budete mít předrezervovaná místa na našich akcích a můžete využít celou paletu slev a bonusů, které se s členstvím pojí. Ochutnáte také novinky a limitované edice, které právě vznikají v našem vinařství.

Certifikát člena VIP Klubu s osobním číslem obdržíte po zaplacení e-mailem spolu s fakturou.

Více o VIP Klubu

8990 Kč

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky