Kalendář akcí

02. 04.05. 04.
Velikonoce na Obelisku
Vinařství Obelisk

Ve Vinařství Obelisk jsme na vás připraveni v pátek a v neděli. V pátek ochutnejte vína zpracovaná tradičními postupy, nahlédněte na naši prohlídce vinařstvím do zázemí a nechte se očarovat úchvatnými výhledy na mikulovský Svatý kopeček a Pálavu. V neděli se můžete těšit na brunch, kde si naši kuchyři pro vás připraví snídani, jak se patří. A doufáme, že jako milovníci vína s námi půjdete nahlédnout do výrobní části, kde vám náš sommelier připraví degustaci našich nejlepších vín. Zažijte jaro na Obelisku.

22. 04.
Galadegustace – párování vín s jídly
Vinařství Obelisk, 18.0022.00

Dopřejte si to nejlepší z Vinařství Obelisk. Zažijte degustaci s odborným výkladem o výrobě a historii vína v kombinaci s degustačním menu. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři. Nahlédnete také do zázemí vinařství, kde spatříte nejmodernější technologie výroby a uchování vína.

07. 10.
Galadegustace – párování vín s jídly spojená s otevřením ročníku
Vinařství Obelisk, 18.0022.00

Dopřejte si to nejlepší z Vinařství Obelisk. Zažijte degustaci s odborným výkladem o výrobě a historii vína v kombinaci s degustačním menu. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři. Nahlédnete také do zázemí vinařství, kde spatříte nejmodernější technologie výroby a uchování vína. Hudba v podobě malého koncertu bude pro vás příjemným zpestřením.

11. 11.
Galadegustace - Husa na zámku
Vinařství Obelisk, 18.0022.00

Zkuste s námi husí hody a svátek sv. Martina opět jinak. Haute cuisine v Rakousko-Uhersku s nejlepšími vinaři a výbornou hudbou.