Kalendář akcí

05. 07.
Brunch na Obelisku
Vinařství Obelisk, 10.0013.00

Užijte si piknik na překrásném místě mezi vinohrady s výhledem na Pálavu a mikulovský Svatý kopeček. Připraveno pro vás bude skvělé jídlo a víno z Vinařství Obelisk. Nahlédnout můžete i do zázemí vinařství. Přijďte si s přáteli nebo s rodinou vychutnat letní den do Vinařství Obelisk.

Těšit se můžete na:

  • Welcome drink
  • Bohatý bufet
  • Neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů
  • Zábavu pro děti

Kapacita je omezena, rezervace míst na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 773 835 757.

Cena: 489 Kč na osobu, děti do 6 let zdarma, děti od 7 let do 12 let za poloviční cenu. Platba hotově nebo kartou ve vinařství.

22. 08.
Otevírání ročníku 2019 na Obelisku
Vinařství Obelisk

Prožijte letní den na Vinařství Obelisk a využijte příležitost poprvé ochutnat vína ročníku 2019. Jedná se již o tradiční akci, při které jsou najednou prezentována vína z posledního ročníku, která byla postupně uváděna na trh. Můžete ochutnat a srovnat jak nový, čerstvý ročník, tak ten starý. K dispozici dostanete degustační pas deseti vzorků vín, projedete si celé vinařství, kde budete postupně ochutnávat jednotlivé vzorky. Kdo bude mít zájem může se zapojit do soutěže o pobyt ve Vinařství Obelisk. Akce bude probíhat během celého odpoledne od 14.00 do 21.00 hodin.

Cena vstupenky na akci je 300,-Kč a součástí ochutnávka 10 vzorků vína.

22. 10.
Galadegustace – párování vín s jídly
Vinařství Obelisk
Dopřejte si to nejlepší z Vinařství Obelisk. Zažijte degustaci s odborným výkladem o výrobě a historii vína v kombinaci s degustačním menu. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři. Nahlédnete také do zázemí vinařství, kde spatříte nejmodernější technologie výroby a uchování vína.
11. 11.
Svatomartinské degustační menu
Vinařství Obelisk
11. listopadu – Svátek svatého Martina, který sice už čím dál méně přijíždí na bílém koni, ale svatomartinskou nadílku tu má přichystanou každý rok. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři.