Kalendář akcí

10. 06.30. 07.
Výstava K. Vavrové a O. Janečka
Vinařství Obelisk

Ve spolupráci s Galerií V jsme připravili výstavu obrazů a grafik Kataríny Vavrové a soch Oty Janečka. Výstava potrvá do 30. 7. 2021 a je dostupná v rámci otevíracích hodin vinařství nebo po domluvě. Přijďte spojit zážitek z vína se špičkovými uměleckými díly k nám na Obelisk.

30. 07.
Vinařství Obelisk v Ypsilon Golf Liberec
Ypsilon Golf Liberec, 19.00

Vinařství Obelisk se poprvé představí v Liberci a to v Ypsilon Golf Clubu a to v rámci ochutnávky po Sedmičkovém turnaji.

Zároveň věnujeme víno pro nejlepší golfisty tohoto "sranda turnaje"

31. 07.
Prázdninová řízená degustace na Hradečance
Chata Hradečanka & Jeřabinka, 19.00

Zpříjemněte si pobyt v Krkonoších degustací vín z jižní Moravy!

Enolog Vinařství Obelisk Filip Lutzký zve na Prázdninovou degustaci, která proběhne v krásných prostorech Ski baru na Hradečance.

Těšit se můžete na řízenou degustaci 8 vzorků, drobné občerstvení a především poutavý výklad nejen o vínek Vinařství Obelisk.

Po degustaci bude následovat volný program a možnost posedět a pokochat se pohledem na večerní Horní Malou Úpu.

07. 10.
Galadegustace – párování vín s jídly spojená s otevřením ročníku
Vinařství Obelisk, 18.0022.00

Dopřejte si to nejlepší z Vinařství Obelisk. Zažijte degustaci s odborným výkladem o výrobě a historii vína v kombinaci s degustačním menu. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři. Nahlédnete také do zázemí vinařství, kde spatříte nejmodernější technologie výroby a uchování vína. Hudba v podobě malého koncertu bude pro vás příjemným zpestřením.

11. 11.
Galadegustace - Husa na zámku
Vinařství Obelisk, 18.0022.00

Zkuste s námi husí hody a svátek sv. Martina opět jinak. Haute cuisine v Rakousko-Uhersku s nejlepšími vinaři a výbornou hudbou.