Kalendář akcí

10. 04.12. 04.
Velikonoce na Obelisku - zrušeno
Vinařství Obelisk
Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru jsme nuceni Velikonoční program zrušit. Děkujeme za pochopení.
23. 04.
Galadegustace | Párování vín s rybími specialitami - zrušeno
Vinařství Obelisk

Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru jsme nuceni Galadegustaci zrušit. Náhradní termín je v řešení. Zákazníky, kteří si zakoupili vstupenky, budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

05. 07.
Brunch na Obelisku
Vinařství Obelisk
Užijte si piknik na překrásném místě mezi vinohrady s výhledem na Pálavu a mikulovský Svatý kopeček. Připraveno pro vás bude skvělé jídlo a víno z Vinařství Obelisk. Nahlédnout můžete i do zázemí vinařství. Přijďte si s přáteli nebo s rodinou vychutnat letní den do Vinařství Obelisk.
22. 08.
Otevírání ročníku 2019 na Obelisku
Vinařství Obelisk
Prožijte letní den na Vinařství Obelisk a využijte příležitost poprvé ochutnat vína ročníku 2019. Připraveno pro vás bude také občerstvení a doprovodný program. Přijďte na skleničku lahodného vína, vychutnat si ho můžete třeba na terase vinařství s výhledem na Pálavu a mikulovský svatý kopeček.
22. 10.
Galadegustace – párování vín s jídly
Vinařství Obelisk
Dopřejte si to nejlepší z Vinařství Obelisk. Zažijte degustaci s odborným výkladem o výrobě a historii vína v kombinaci s degustačním menu. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři. Nahlédnete také do zázemí vinařství, kde spatříte nejmodernější technologie výroby a uchování vína.
11. 11.
Svatomartinské degustační menu
Vinařství Obelisk
11. listopadu – Svátek svatého Martina, který sice už čím dál méně přijíždí na bílém koni, ale svatomartinskou nadílku tu má přichystanou každý rok. Párováním vín s jídly vás provedou zkušení sommeliéři.