Kalendář akcí

02. 09.06. 10.
Dny architektury v Hodoníně
Hodonín
Uzavřená společnost - Festival se koná v Hodoníně v roce 2019 již třetím ročníkem. Smyslem festivalu je otevřít dialog mezi pozvanými odborníky z řad historiků umění, architektů a památkářů s představiteli města a zainteresovanou veřejností. Letošní ročník bude reflektovat výroční rok 2019, 850 let od vzniku hodonínského hradu, 770 let od příchodu Lichtenštejnů na Moravu a 300 let od vzniku Lichtenštejnského knížectví.
01. 09.30. 09.
Jóga v srdci vinice
Vinařství Obelisk, 18.0019.00
Přijďte se uvolnit a nadechnout se čerstvého vzduchu v rámci pravidelných hodin jógy vhodných pro začátečníky i pokročilé, které se ve Vinařství Obelisk konají v pondělí a středu od 18 hodin, rozvrh hodin najdete na stránkách www.breclavskyjogin.cz/rezervace. Za pěkného počasí cvičíme na venkovním prostranství. Vstupné pro veřejnost je 150 korun. Akci pořádá Vinařství Obelisk společně s Břeclavským jogínem a před každou hodinou je potřeba si rezervovat místo na webových stránkách www.breclavskyjogin.cz/rezervace.
04. 10.05. 10.
Valtické vinobraní
Náměstí Valtice
Zastavte se během Valtického vinobraní na náměstí u stánku Vinařství Obelisk. Ochutnáte starší i nové ročníky našich vín, které vám zpříjemní barevný podzim ve Valticích.
12. 10.
Lednicko-valtický hudební festival
Zámek Valtice
Objevte úžasné spojení klasické hudby a významných staveb Lednicko-Valtického areálu. Cestou na 4. koncert (k poctě Janu II. Lichtenštejnovi) vás Vinařství Obelisk zve na přednášku o tomto významném knížeti.
https://www.lvhf.cz/koncerty/4-festivalovy-koncert-violino-vaclava-hudecka/