lahev_Cuvee_rose_2021_bila_etiketa

Cuvée rosé

2023 / moravské zemské víno, suché

Senzorika

Rosé světle malinové barvy s lososovými odlesky. Středně intenzivní vůně zaujme kombinací ibiškového čaje, malin a růže. Chuť je šťavnatá připomínající letní ovocný salát s nasládlou zálivkou. Dochuť je dlouhá, osvěžující a podbízející k dalšímu napití.

Doporučená archivace

1 – 3 roky

Párovaní

Grilovaný hermelín se zeleninou a rozpečenou bagetkou

199 Kč

Charakteristika

Obsah láhve
0,75 l
Barva
rosé
Zbytkový cukr
3,90 g/l
Kyseliny
7,30 g/l
Alkohol
11,50 % obj.

Obsahuje oxid siřičitý.
Vhodné pro vegany.

Technologie

Cuvée vybraných odrůd, které se navzájem doplňují v harmonické lehké svěží rosé, které je ideální nejen na letní večery.

Slovo technologa

Tradičně nízkoalkoholické rosé z odrůd Zweigeltrebe, Svatovavřinecké, Frankovka a Pinot noir zaujme svou svěžestí a lehkou pitelností

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky