OBELISK_SEKT_Cuvee_rose

Sekt Cuvée rosé

2021 / brut

Senzorika

Sekt světle růžové barvy s velmi jemným, dlouhotrvajícím perlením. Vůně kombinuje svěží citrusovo-ovocnou linku se smetanovým podtónem. Chuti dominuje svěží lesní ovoce doplněné příjemným perlením a středně dlouhým citrusovým závěrem.

Doporučená archivace

1 – 3 roky

Párovaní

Pečený hejk se zeleninou

425 Kč

05_Prague Gold 04_Prague Premium Gold

Charakteristika

Obsah láhve
0,75 l
Barva
rosé
Alkohol
11,50 % obj.

Obsahuje oxid siřičitý.
Vhodné pro vegany.

Technologie

Hrozny Zweigeltrebe byly šetrně lisovány vč. třapin tak, aby se neuvolnilo velké množství barviva. Ovocité primární víno pak bylo lahvováno pro sekundární kvašení pod korunkový uzávěr a degorzáž proběhla v říjnu 2019.

Slovo technologa

První růžový sekt Vinařství Obelisk, který zaujme rozmanitou paletou lesního ovoce a skvělým perlením. Lehký dotyk cukru pak umocňuje skvělou pitelnost.

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky