lahev_Palava_kremova_etiketa

Pálava

2021 / výběr z hroznů, suché

Trať Hintertály

Senzorika

Víno tmavěji zlaté barvy s narůžovělým okrajem a vysokou viskozitou. Středně intenzivní delikátní vůně pomerančové kůry, vanilkového lusku a marshmallow. Chuť je svěží, hebká s jemnými náznaky přezrálého pomela a znatelkou minerální linkou. Dochuť je velmi dlouhá nutící k dalšímu doušku.

Doporučená archivace

1 – 5 let

325 Kč

berlin-removebg-preview

Charakteristika

Obsah láhve
0,75 l
Barva
bílá vína
Zbytkový cukr
2,00 g/l
Kyseliny
7,10 g/l
Alkohol
13,00 % obj.
Bezcukerný extrakt
20,20 g/l

Obsahuje oxid siřičitý.
Vhodné pro vegany.

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky