Firemní akce bez starostí

Plánujete večírek, školení, konferenci nebo teambuilding? Architektonicky unikátní stavba Vinařství Obelisk na nezapomenutelném místě uvnitř Lednicko-valtického areálu zasazená mezi vinohrady a plně vybavená audiovizuální technikou nabízí možnost pro uspořádání jakékoliv fi remní akce na klíč. Naplánujte akci šitou na míru vašim zaměstnancům – přednášejte, školte, bavte se, ostatní zařídíme za vás.

Firemní akce bez starostí

Co můžeme nabídnout?

Unikátní stavba v Lednicko-valtickém areálu s nádhernými výhledy na panorama Pálavy

Exkurze do vinohradu i do výrobních prostor

Perfektní catering od prověřeného dodavatele

Víno z vlastních hroznů

Řízené degustace

Teambuildingy a vinařské soutěže

Co můžeme nabídnout?

Malá nebo větší akce? Umíme oboje

Pronajmout si lze jak celé vinařství, tak jen jeho část. Malý sál má kapacitu 24 osob a můžete k němu využít také terasu s krásným výhledem na panorama Pálavy a Mikulova. Tato varianta poskytne dostatečné zázemí pro řízenou degustaci, raut i promítání vaší prezentace na plátno. Veškerý inventář je v tomto případě v ceně.

Když je vás víc…

Do velkého sálu lze usadit až 80 osob tak, že všichni pohodlně uvidí na promítací plátno. To je integrované ve stropě a lze ho schovat, když ukončíte vaši formální prezentaci, a otevřít tak celý prostor další zábavě.

V případě, že si zvolíte variantu na stání s koktejlovými stolky, nabídne velký sál kapacitu až 150 osob. Prostranství před budovou pak lze vybavit sezením ve formě pivních setů nebo připravit lounge zóny a kapacitu vinařství tím až zdvojnásobit. Veškerý inventář pro vaši akci samozřejmě zařídíme na klíč.

Malá nebo větší akce? Umíme oboje

Skvělé jídlo od Signature Catering

Catering zajišťují naši osvědčení dodavatelé. Pro větší akce nad 20 osob spolupracujeme zejména se Signature Catering, jejichž přístup je vždy naprosto profesionální a nabídka prakticky neomezená. Objednat si můžete jak servírované pokrmy, tak raut.

Majitelé vinařství provozují také vlastní Oboru Obelisk s chovem zvěře, párování zvěřiny s víny Obelisk je oblíbenou součástí našich gurmánských akcí a degustací.

Skvělé jídlo od Signature Catering

Exkurze a degustace

Veškerá vína Obelisk vznikají v souladu s přírodou, o čemž se můžete přesvědčit sami při prohlídce vinařského provozu, kde vám náš enolog odkryje pro hosty obvykle uzavřené výrobní prostory vinařství. V podzemí vinařství tak můžete ochutnat víno v různých fázích jeho výroby, jako například vinný mošt nebo nefiltrovaná vína.

Hotová vína vám v pohodlí degustační místnosti, u krásně založeného stolu nabídne při řízené degustaci náš profesionální someliér. Ke každé odrůdě můžete očekávat odborný výklad a žádný váš dotaz nezůstane bez odpovědi.

Exkurze a degustace

Akce jak víno aneb teambuidlingy

Chcete-li strávit více času na čerstvém vzduchu, tak pro vás máme připravenou exkurzi do vinohradu doprovázenou výkladem našeho vinohradníka. V rámci teambuildingu se můžete zapojit také do prací ve vinohradu, oblíbený je zejména sběr hroznů, ze kterých následně vyrobíme víno a pošleme vám ho klidně až domů.

Pro zpestření vašich akcí organizujeme různé vinařské soutěže. Nejoblíbenější je sabrage – soutěž v sekání sektů nebo slepá degustace.

Možná přijde i kouzelník…

Za doprovodu cimbálové muziky nebo živé i reprodukované hudby si můžete zatančit ve vinařství i před ním a budete-li chtít třeba ohňostroj, kouzelníka nebo cokoliv dalšího, zařídíme to pro vás.

Zázemí vinařství a ubytování

Samozřejmostí v rámci celého vinařství je vysokorychlostní internet, takže například oficiální představení vašeho nového produktu můžete streamovat i online přímo z vaší akce. Parkovacích míst je dostatek, i kdyby každý z hostů přijel vlastním vozem.

Ubytování nabízíme ve vlastních pokojích přímo na vinařství nebo vám doporučíme partnerské hotely a penziony ve Valticích. Transfery na vinařství a zpět jsou zajištěny.

Akce jak víno aneb teambuidlingy

Kontakt a více informací

Pro více informací a sestavení nabídky na míru pro vaši firemní akci kontaktujte naši provozní managerku:

Markéta Fojtlová
Provozní manager
M: +420 773 835 757
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt a více informací