gril-balicek-vina-1715677953

Grilovací degustační balíček se slevou 20 %

Přivítejte jaro se svěžím degustačním balíčkem!
Doprava zdarma

1858 Kč
1486 Kč

V balíčku na vás čeká:

Sylvánské zelené 2020, pozdní sběr, suché
Víno tmavě zlaté barvy a střední viskozity. Ve vůni nalezneme stopy vanilky a exotického koření doplněné nasládlou medově-květinovou linkou. Chuť je středně plná s harmonickým projevem akátového dřeva a svěží kyselinky. Dochuť je velmi dlouhá připomínající přezrálé kdoule.

Ryzlink vlašský 2020, kabinetní, suché
Citronově žlutá barva s nazelenalými odlesky. Víno středně intenzivní vůní rozinek a medu. Chuť je středně plná odrůdově typická doplněná pikantní kyselinou, tóny slaného karamelu a rozinek. Perzistence je velmi dlouhá, bohatá a vybízející k dalšímu napití.

Ryzlink rýnský 2021, VOC, suché
Víno zlatožluté barvy s nazelenalým okrajem. Vůně překvapí kombinací lipového medu, limetky a jiskry křemene. Chuť je středně plná, přímá a připomíná lipový med a citrusovou marmeládu. Dochuť je velmi dlouhá s výrazným dozvukem svěžích kyselin vybízející k dalšímu napití.

Pálava 2021, výběr z hroznů, suché
Víno tmavěji zlaté barvy s narůžovělým okrajem a vysokou viskozitou. Středně intenzivní delikátní vůně pomerančové kůry, vanilkového lusku a marshmallow. Chuť je svěží, hebká s jemnými náznaky přezrálého pomela a znatelkou minerální linkou. Dochuť je velmi dlouhá nutící k dalšímu doušku.

Ryzlink rýnský 2019, pozdní sběr, suché
Víno žlutozlaté barvy a vysoké viskozity. Středně intenzivní květinová vůně připomínající divokou horskou květenu. V chuti je možné objevit štiplavo-zakulacenou kyselinu s nádherným ovocitým podtónem. Dochuť je velmi dlouhá s dominujícími citrusovými tóny a náznakem kerosinu.

Pinot noir 2022, výběr z hroznů, suché
Víno světle granátové barvy a vysoké viskozity. Středně intenzivní vůně přezrálých jahod a kompotovaných višní s dotykem sladkého dřeva a vanilky. Hebká, středně intenzivní chuť kakaového moučníku s višní a skořicovým prachem. Dochuť je dlouhá, harmonická s ostružinovým závěrem.

Dopravné je zdarma. Volte prosím "osobní odběr".

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

miniOBELISK

Základní řada Přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada Představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína & destiláty Ušlechtilý destilát je produkován díky rektifikační koloně v mimořádné kvalitě a čistotě. Základem pro něj jsou jednotlivé partie přívlastkových vín včetně kvasničních sedimentů a matolin. Díky ředění na 40 % obj. alkoholu lze rozpoznat a vychutnat nepřeberné množství jemných tónů.

Degustační balíčky

Vstupenky a dárky