Virtuální degustace Vinařství Obelisk

Zveme Vás na další virtuální degustaci Vinařství Obelisk. Připravili jsme pro Vás příjemný začátek roku 2021 s některými novinkami z produkce vinařství.

21. 1. 2021 od 20:00

Tentokrát ochutnáme výběr mladších ročníků z různých viničních tratí ve Valticích.

Do tajů vinic a vzniku vína vás uvede enolog Filip Lutzký, který během přenosu poodkryje další části technologie uvnitř vinařství.

Spolu s ním budou ochutnávat a komentovat zajímaví hosté.

DEGUSTAČNÍ SADA

(po 0,75 l)

Cuvée rosé 2019, mzv, polosuché
Chardonnay 2019, ps, suché, Hintertály
Pinot blanc 2019, ps, suché, Jižní svahy
Ryzlink vlašský 2018, ps, suché, Hintertály
Ryzlink rýnský 2018, ps, suché, Hintertály

Ručně foukaná sklenička Auriga Universal 540 ml ze sklárny KVĚTNÁ 1794

Doprava degustační sady až k Vám domů ZDARMA

Cena 1990,- Kč KOUPIT

Během degustačního večera budou mít diváci možnost využít zajímavé slevy na vína z Vinařství Obelisk i sklárny KVĚTNÁ 1794.

Virtuální degustace bude probíhat prostřednictvím videokonferenční platformy Zoom. Pokyny pro připojení obdržíte spolu s degustační sadou.

KVĚTNÁ 1794 je jednou z nejstarších skláren na světě, kde se zaměřují na vytváření toho nejlepšího foukaného, ručně tvarovaného skla. Založena byla v roce 1794 knížetem Aloisem I. z Lichtenštejna. Dnes může díky tradici předávané z generace na generaci a nejnovějším technologiím nabízet prémiové sklo s vynikající brilancí a zvukem, zároveň ale také sklo, které je velmi pružné a odolné. Oxid olovnatý (stejně jako jiné těžké kovy) je při výrobě úplně vyloučen, čímž vzniká křišťálové sklo zcela zdravotně nezávadné, navíc šetrné k životnímu prostředí.

Kolekce sklárny nabízí exkluzivní výběr nápojového skla, ať už klasického či moderního. Světovým unikátem jsou ručně foukané sklenice vyvinuté ve spolupráci sklářů, designérů a someliérů, navržené s velkou precizností speciálně pro jednotlivé typy a odrůdy vín. Jednoduše, ze skla z Květné to prostě chutná.