ctvrta_virutalni_degustace

Virtuální degustace IV

Užijte si degustaci v pohodlí domova.

Virtuální degustace proběhne v pátek 30. 4. 2021 od 20.00 h.

V rámci degustace nahlédnete do reprezentativních prostor vinařství. Dozvíte se bližší informace o našich viničních tratích a se sklepmistrem Liborem nahlédneme do zákulisí výroby.

Během živého přenosu se budou ochutnávat vína z degustační sady (po 0,75 l):

  • Chardonnay 2019, pozdní sběr, suché
  • Pálava 2017, výběr z hroznů, polosuché
  • Sauvignon 2019, pozdní sběr, polosuché
  • Sylvánské Zelené 2019, pozdní sběr, suché
  • Frankovka 2017, pozdní sběr, suché
  • bonusové "mystery wine"

V každé odeslané sadě se tentokrát můžete těšit na malý dáreček

Doprava degustační sady až k Vám domů ZDARMA

Virtuální degustace bude probíhat prostřednictvím videokonferenční platformy Zoom. Pokyny pro připojení obdržíte spolu s degustační sadou. Degustaci zároveň vysíláme na naši Facebookovou stránku, kde bude k dispozici i po skončení přenosu.

1290 Kč

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk.

Řady vín

Základní řada přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Nejvyšší řada vín z produkce Vinařství Obelisk vzniká pouze v určitých výjimečnějších ročnících. Vína této řady zrají výhradně v sudech, případně v keramických amforách typu kvevri z hlíny zpod vinařství.

Šumivá vína z Vinařství Obelisk jsou produkována pouze tradiční „Champagne“ metodou, tedy kvašením v lahvi. Lisováním celých, ručně sbíraných hroznů, je dosaženo optimální čistoty moštu i následného primárního vína. Po nalahvování a zrání na kalech proběhne degorzáž, po které jsou již šumivá vína připravena zpříjemnit vám váš výjimečný den.

Vstupenky a dárky