Vánoční dárky z Vinařství Obelisk

Potěšte svou rodinu a přátelé výjimečným dárkem k Vánocům z Vinařství Obelisk.

Vyberte si z naší nabídky vín, sektů a dárkových poukazů plných zážitků. Vše nabízíme v krásných dárkových baleních dle vašeho výběru.

Vína a sekty

Ať už hledáte vhodný dárek pro svou drahou polovičku, rodiče, prarodiče nebo své přátelé, víno je vždy skvělá volba. V nabídce Vinařství Obelisk najdete jak tichá, tak šumivá vína, vybírat můžete z vín bílých, červených i růžových.

Vína vám zabalíme do dárkových kartonů po 2 nebo 6 lahvích dle vašeho výběru. Při odběru 5 a více kartonů po 6 lahvích získáte slevu 10 %. Stačí zadat v e-shopu kód „SLEVA10

Při objednávce více jak 6 lahví nabízíme navíc dopravu zdarma. Tato akce platí až do 23. 12.

Dopřejte svým blízkým vína vznikající přírodní cestou bez nadbytečných zásahů a selektovaných kvasinek a nechte je objevit jejich ušlechtilý původ – valtické terroir.

Prohlédnout nabídku vín

Nevíte, jaké víno vybrat? Kontaktujte personál vinařství, který vám s výběrem vín rád poradí.

Ice bucket

Elegantní ice kýbl zajistí optimální teplotu během celé doby konzumace vašeho oblíbeného vína. Darujte spolu s vínem tuto krásnou chladící nádobu a dopřejte svým blízkým ještě lepší zážitek z vín Vinařství Obelisk.

Prohlédnout v eshopu

Dárkové poukazy

Chcete dát svým blízkým něco, na co nikdy nezapomenou? Darujte zážitek ve Vinařství Obelisk. Využijte univerzální dárkové poukazy na zboží a služby vinařství v hodnotě dle vašeho výběru nebo darujte poukaz na 2 noci ve Vinařství Obelisk s prohlídkou vinařství.

Všechny poukazy pečlivě zabalíme do dárkového balení a vy tak získáte krásný dárek pro své nejbližší.

Vybrat dárkový poukaz

Na přání vám také připravíme dárkový poukaz na míru. Kontaktujte personál vinařství, který vám pomůže sestavit služby dle vašich představ.

VIP klub

Chcete-li obdarovat opravdového znalce a milovníka vín, věnujte mu členství ve VIP klubu, jehož součástí jsou vstupenky na akce Vinařství Obelisk, zvýhodněné balíčky vín a další slevy na víno, neveřejné ochutnávky novinek a limitovaných edicí, slevy na ubytování a další prožitky.

Koupit členství ve VIP klubu

Více informací a přehled výhod naleznete na stránkách VIP klubu.