cervnovy_set

Červnový degustační set

Začíná sezóna výletů a grilování a Vaše oblíbené víno chce být u toho! I pro měsíc červen jsme připravili zvýhodněný karton plný vín ke grilu, který obsahuje i horkou novinku v podobě Cuvée rosé 2020!

Součastí degustačního setu je:

Cuvée Rosé 2020, mzv, polosuché

Chardonnay 2018, PS, suché, Hintertály

Sylvánské zelené 2019, PS, suché, Jižní Svahy

Ryzlink vlašský 2018, PS, suché, Hintertály

Cabernet Sauvignon 2018, VH, suché, Pod Reistnou

Frankovnka 2017, PS, suché, Pod Reistnou

Dopravné je v ceně setu. Volte prosím "osobní odběr".

1390 Kč

Dárkové balení

Využijte naše exkluzivní dárková balení pro 2 nebo 6 lahví s originální pohlednicí Vinařství Obelisk. K objednávce přidáte v košíku.

Řady vín

Degustační balíčky

Základní řada přináší svěží a ovocitá vína, která jasně odrážejí odrůdu révy i polohu vinice. Jejich společným jmenovatelem jsou vyzrávání v nerezových tancích a šroubové uzávěry lahví.

Střední řada představuje vína, která již částečně zrají v sudech. Vyznačují se svojí robustností a osobitostí, čímž jednoznačně odrážejí charakter odrůdy a místo vzniku – terroir.

Šumivá vína z Vinařství Obelisk jsou produkována pouze tradiční „Champagne“ metodou, tedy kvašením v lahvi. Lisováním celých, ručně sbíraných hroznů, je dosaženo optimální čistoty moštu i následného primárního vína. Po nalahvování a zrání na kalech proběhne degorzáž, po které jsou již šumivá vína připravena zpříjemnit vám váš výjimečný den.

Vstupenky a dárky