Řízené degustace

Jedinečná poloha a péče a prvotřídní technologie zpracování dávají vzniknout výjimečným vínům. Nalaďte se spolu s přáteli při ochutnávce, slepé degustaci a prohlídce moderního provozu na vlnu Vinařství Obelisk.

Pronájem vinařství

Proměňte Váš velký den D, firemní oslavu nebo večírek s nejbližšími přáteli v nezapomenutelný zážitek. Výjimečná poloha, výtečná vína, prvotřídní servis a architektonicky skvostné prostory Vinařství Obelisk Vám to umožní.

Galavečery a svatby

Náš zkušený tým z Vinařství Obelisk Vám organizačně zabezpečí bezproblémový průběh galavečera či svatby od začátku až do konce. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem hudebního doprovodu, fotografa a dalších služeb

Nabídka služeb

  • Řízená degustace
  • Služby jednoho nebo dvou sommelierů (dle počtu hostů)
  • Prohlídka reprezentačních prostor vinařství včetně vinařského provozu
  • Využití audiovizuální techniky (aparatura pro reprodukovanou hudbu, ozvučení ve všech reprezentativních prostorách vinařství, promítací plátno s projektorem v atriu, WiFi připojení k internetu)

Catering a ubytování

Na přání Vám doporučíme osvědčený catering i ubytování v okolí.

Přímo ve vinařství je rovněž možné ubytovat až 7 hostů ve třech dvoulůžkových a jednom jednolůžkovém pokoji.

Kapacita vinařství je 150 osob.

Podmínkou konání akce je odběr bílých vín výhradně z produkce Vinařství Obelisk.

Kontakt

Pro více informací o nabídce služeb nebo objednávku pronájmu či řízené degustace kontaktujte, prosím, našeho Event managera.

Mgr. Gabriela Janulíková
Event manager
T: +420 548 998 850
M: +420 773 835 757
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reference

Vinařství Obelisk jsem sledoval po celou dobu výstavby, a skutečně jsem se těšil, až si budu moci prohlédnout hotové dílo. Již v průběhu stavby mě zaujaly dvě věci. V první řadě jedinečná poloha. Vinařství se totiž tyčí nad Valticemi s výhledem do krajiny až k Mikulovu a pálavským kopcům.

Tou druhou je moderní architektura, lehká budova, která se inspiruje nejbližším saletem Lednicko-valtického areálu, a to Kolonádou Reistna nad Valticemi. Vína, která jsem měl možnost ochutnat, jsou lehká a svěží. Věřím proto, že si snadno najdou své milovníky. Při ochutnávce má návštěvník možnost pokochat se pohledem na vinice, ze kterých víno pochází. Návštěvu vinařství bych všem svým přátelům a známým doporučil.

Pavel Trojan
starosta města Valtice

Ve Vinařství Obelisk jsem slavila svoje narozeniny. Musím přiznat, že poprvé v životě jsem si svoji vlastní oslavu užila tak, jak se patří. Neměla jsem téměř žádné starosti, vše bylo totiž perfektně zařízeno. Obsluha byla skvělá, degustace výborná.

Nádherné prostředí s výhledem na okolí se nedá ani slovy popsat. Zkrátka jsem přišla a bavila jsem se od začátku až do konce. Promyšlené, dokonalé. Vřele doporučuji a všem ještě jednou moc děkuji!

Aranka Krupová
jednatelka společnosti Maxi Dental, s.r.o.

Dubnové setkání s mojí velkou rodinou a přáteli v nádherném prostředí vinařství Obelisk bylo úžasným dárkem dětí k mým sedmdesátinám. Pro mě i moje hosty to byl velmi příjemný a opravdu nezapomenutelný zážitek.

Obdivovali jsme společně účelnost, nápaditost a eleganci prostředí, krásný výhled z terasy vinařství, ochotu a profesionalitu personálu, luxusní ubytování, lákavé kulinářské výtvory a samozřejmě lahodné víno.

Marta Prokopová